Hi-Fu Cilt sıkılaştırma

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Nedir?

Daha genç bir görünüm için ameliyat olmaya gerek bırakmayan ameliyatsız yüz germe operasyonları günümüzde birçok farklı yöntemle yapılmakta ve kısa sürede sarkma ve kırışıklıkları yok etmektedir. Belli bir yaştan sonra ortaya çıkan sarkma ve kırışıklıklar yaşlanma belirtileri olarak oldukça can sıkıcıdır.

Her kadının görmek istediği pürüzsüz, sıkı ve parlak bir cilt için uygulanan ameliyatsız yüz germe yöntemleri arasında yer alan Ameliyatsız İple Yüz Germe estetiği oldukça popüler bir yöntem olup iple yüz germe veya yüz asma olarak ta bilinmektedir.

Ultrason tekniği ile uygulanan Ultherapy yöntemi ise doku altına yapılan ısı etkisi ile cildin toparlanma işlemidir. Ameliyatsız yüz germe operasyonlarından olan Fraksiyonel karbondioksit lazer uygulaması, kırışıklık ve sarkma yanında yara ve yanık izlerinde, ameliyat ve jilet izlerinde, gözenek küçültme, akne izi ve cilt çatlağı tedavisinde de uygulanmaktadır. Örümcek Ağı Eseri örümcek ağından ilham alınarak cilt altına polidiaksanon ipler kullanılarak yapılan bir cilt germe operasyonudur.

Kadıköy Hi-Fu Cilt sıkılaştırma merkezimizde deneyimli kadromuz ile sizleri bekliyoruz.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Jawline Dolgu BakırköyAmeliyatsız yüz germe, uygulanacak operasyona göre farklı uygulama tekniklerinin olduğu bir cilt gençleştirme yöntemidir. Karbondioksit Lazer Nedir 10600 nm dalga boyundaki ışınların sarkmış, kırışmış veya iz olan bölgeye uygulanması işlemidir. Yarattığı ısı etkisi ile cildi yenileyen bir uygulama olup Fraksiyonel Karbondioksit Lazer Zararları yoktur.

Fraksiyonel co2 Lazer Sonrası Kızarıklık, soyulma ve kabuklanmalar 4-10 gün sonra yok olur. 1-4 seans süren bir operasyon olup hastanın sorununa göre seans sayısı farklılık gösterir. Yer çekimine karşı sarkan ve kırışan cildi toparlama ve form kazandırma işlemi olan İple Yüz Germe Öncesi Sonrası arasındaki fark son derece barizdir.

Yanak ve gıdı sarkmalarından boyun kırışmasına kadar tüm yaşlanma belirtilerini yok eden iple yüz germe operasyonu, son derece ince iğnelerle polidiaksanon iplerin cilt altına yerleştirilmesi işlemidir. İple Yüz Germe Kadınlar Kulübü üyelerinin de belirttiği gibi son derece yüz güldürücü bir gençleştirme sağlamakta ve bu yöntemle kolajen üretimi teşvik edildiğinde kalıcı bir gençleşme sağlanmaktadır. İple Yüz Germenin Yan Etkileri olmayıp asıl etki 3. ayın sonunda görülür. Yoğun ses dalgalarının gönderildiği ultherapy yönteminde transducer ile cildin 1,5-3-4,5 mm derinliklerine ısı değişikliği yapan ses dalgaları gönderilir. Hassas atışlarla hasarlı dokulara ulaşılır ve kolajen üretimi uyandırılır. Ultherapy Yan Etkileri olmayıp cildi germe ve gençleştirme işlemidir. Ultherapy Yaptıran Ünlüler bu operasyona en güzel örneği teşkil etmektedir. Bir seans yeterli olsa da ilerlemiş sarkma ve kırışıklıklarda 6 ay ya da 1 yıl sonra tekrarlanarak kesin sonuç elde edilir. Ultherapy Öncesi Sonrası farklardan da anlaşıldığı gibi sonuç mükemmeldir. Ameliyatsız Yüz Germe Video görüntülerini izleyebilir, profesyonel bir yüz gençleştirme için kliniğimize başvurabilirsiniz.

Fokus Ultrason Seansları Kaç Saat Sürer?

Uygulama süresi yapılan bölgenin büyüklüğüne göre değişmektedir. Ortalama olarak tüm yüz uygulaması maksimum 30-45 dakika arasında sürmektedir. Tek bir uygulamanın ardından cilt altında yenilenme süreci hemen başlar, işlemden hemen sonra bile hafif bir lifting etkisi görülmektedir. Ancak net sonucun ortaya çıkma süresi 45-60 gün sonradır. Uygulama sonrası cilt her geçen gün daha da iyi görünmeye başlar, 1 ay sonra etkiler gözle görünür hale gelir, 2 ayın sonunda ise sonuç gözlenmeye başlar. Yüz ya da vücut bölgelerinde gevşeme veya sarkma olan tüm kişiler Fokus Ultrason uygulaması için uygun adaylardır. Özellikle 30-65 yaş arası olup cilt yapısında gevşemeler ve yağlanmalar yaşayan kişilerden belirgin sonuç alınmaktadır.

Fokus Ultrason İçin Uygun Olmayan Kişiler

  • Yüzünde aktif cilt enfeksiyonu olan kişiler (Örneğin; herpes virüs)
  • Vücudunda kalp pili gibi elektronik cihaz veya metal stent bulunanlar
  • Yara iyileşmesine ya da kanın pıhtılaşmasına engel olan bir hastalığı olanlar
  • Otoimmün hastalığı olanlar
  • Diyabet ve epilepsi hastalığı olanlar
  • Çocuklar ve hamileler

 

Memnuniyet

97%
  • Müşteri İlişkileri
  • Güleryüz
  • Personel Deneyimi
Leave A Reply

Your email address will not be published.