Lazer ile Dövme Silme Qswitch

Lazer ile Dövme Sildirme uygulaması dövmenin yapısına, yoğunluğuna, yapılma şekline, renkli olup olmamasına, yapılırken kullanılan materyale, kullanılan boya maddesine bağlı olarak değişir. Orta yoğunlukta tek renk, profesyonelce yapılmış bir dövmenin silinme uygulaması yaklaşık 1-4 seans ta sonuçlanır. Lazerle dövme silme uygulamasından başarı oranı %80-90’ e yakındır. Seanslar 3-4 hafta aralıklarla uygulanır.

Lazer ile Dövme Sildirme Seans süresi nedir?

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulaması seans süresi dövmenin büyüklüğüne, yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Ortalama 1 kibrit kutusu boyutundaki dövme silme uygulaması 20 dk sürer. 1 seansta maksimum lazer uygulama süresi yaklaşık 15-30 dk arasında değişir. Uygulama sonrasında kişi uzman önerileri ile normal hayatına hemen döner.

Lazer İle Dövme Silme

Seans ücreti nedir?

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulama ücretlendirmesinde, fiyatlar seans başına belirlenir. Seans ücretleri dövmenin yapı ve genişliğine bağlı olarak değişir.

Uygulama sonuçları nasıldır?

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulaması sonrasında dövme figürünün görülememesi, mevcut yazının okunmaması, figür temasının seçilememesi başarı kriteridir. Başarılı uygulamalar ile dövmenin görülmesine sebep olan boya maddesi parçalanmış ve vücuttan atılmıştır. Boya maddesinin olmaması kaynaklı olarak dövmenin görünebilirliği ortadan kalkar.

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulaması kimlere uygulanmaz?

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulaması hamilelere, uygulanmaz. Bunun yanında çok ağır kalp ve şeker hastalığı olanlara, epilepsi hastalığı olanlara, uygulama bölgesinde deri hastalığı olanlara uygulama yapılmaz. Yukarıda sayılan durumlar dışında Lazer ile Dövme Sildirme Uygulaması 12 yaş ürtünde herkese uygulanabilir.

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulamasının yan etkileri nedir?

Genel olarak Lazer ile Dövme Sildirme Uygulamasından sonra yan etkilere oldukça az rastlanır. Tedavi sonrası hasta günlük aktivitelerine hemen dönebilir. Lazer ışığının dövme üzerine uygulanması ile uygulama bölgesinde hafif kızarıklık, kabarıklık, yanma hissi görülebilir, bu şikayetler birkaç günde geriler. Bazı durumlarda kabuklanma ve kaşıntı hissi görülebilir.

Ayrıca;

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulamasından sonra dövme de koyulaşma, kabarma görülür, günler içerisinde dövmenin renginde açılma ve solma görülür. Uygulamadan 4 hafta sonra dövmenin son hali görülür.

Lazer ile Dövme Silme

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulamasından önce öneriler

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulamasından önce hekim tarafından ayrıntılı muayene yapılır. Dövmenin yapısı, rengi, büyüklüğü değerlendirilir, gerekli durumlarda deneme uygulaması yapılır.

Uygulamadan 2 hafta önce güneşlenilmemeli, solaryuma girilmemeli.

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulamasından sonra öneriler

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulaması sonrasında hasta günlük aktivitelerine hemen döner. Bunun yanında yan etkiler ve tedavinin başarı oranı artırmak amacıyla bazı uyarılar önem kazanır.

Uygulama sonrası dövme üzeri kapatılacaktır. Kapalı bölge 24 saat kapalı kalmalı su ile temas etmemesi sağlanmalıdır. 24 saat sonra açılabilir, sonrasında direkt güneşe maruz kalmamak gerekir. Uygulama bölgesi nemlendirici krem ile günlük olarak nemlendirilmeli, eğer kabuklanma olursa kabuklar kopartılmamalıdır.

Uygulama sonrası, tedavi bölgesinin güneşten korunmalı, solaryuma girilmemeli. ( 2 hafta ).
Uygulama bölgesine başka kozmetik işlem (peeling gibi) yaptırılmamalı. (4 hafta)

Sonuç olarak

Lazer ile Dövme Sildirme Uygulaması uzun zaman ve sabır gerektiren uygulamalardır hemen sonuçların ortaya çıkması beklenmemelidir. Uygulama sürecinde dövme üzerindeki değişimler yavaş olarak ortaya çıkacaktır.

İstanbul ilimizde ikamet edip Lazer ile Dövme Sildirme işlemini gerçekleştirmek isteyen tüm herkesi Eyfel Estetik ve Güzellik Merkezi olarak bir çay içmeye davet ediyoruz. Kaliteyi yerinde görmeniz sizlere huzur verecektir.

Lazer ile Dövme Silme

Lazer ile Dövme Sildirme işlemi ile alakalı bilgilendirme alanı

100%
Başarılı
  • Personel Deneyimi
  • Dövme Silme Başarı Oranı
Leave A Reply

Your email address will not be published.