Kaş Laminasyon

Kaş Laminasyon Tanımı ve Prosedür Kuralları

Kaş Laminasyonu

Saç ve kirpiklere yönelik laminasyon hizmetleri, insanlığın güzel yarısının temsilcilerine zaten aşina ise, kaş laminasyonu, zaten çok sayıda güzel bayan tarafından kullanılan oldukça yeni bir prosedürdür.

Bu kozmetik prosedür çok uzun zaman önce ortaya çıkmamasına rağmen, hem genç kızlar hem de yaşlı kadınlar arasında önemli bir popülerlik kazanmıştır. Bunun nedeni, bu prosedürü uyguladıktan sonra yüzün derhal değişmesi ve kaşların temiz ve bakımlı görünmesidir.

Laminasyonun ne olduğunu ve neden bu kadar hızlı bir şekilde popülerlik kazanabildiğini anlamaya çalışalım. İşlemin özü, kılların daha sağlıklı hale gelmesi nedeniyle kaşlara özel bir bileşimin uygulanması, gerçi bakımlı ve güzel görünmekle birlikte doğru şekle sahip olmalarıdır.

Laminasyon işleminin kendisi üç aşamadan oluşur. İlk aşamada düzensizliklerin giderilmesi. Keratinler kaşlara uygulanır – bunlar saç kılını oluşturan tuhaf moleküllerdir. Keratinlerin uygulanmasından sonra hasar görmüş kıllar doldurulur ve bir sonucu olarak onarılır. Tüyler elastik, pürüzsüz ve parlak hale gelir.

İkinci aşamada saç pigmentasyonu meydana gelir. Kaş zarar görürse ve inceltilmişse orijinal rengini kaybetmeye başlar. Master laminasyondayken, saçlara parlaklık ve doygunluk verecek bir pigment uygulanır. Bir gölge seçerken, daha doğal renkleri tercih etmektir.

Üçüncü ve son aşamada, kaşlar korunur. Özel keratinler saça uygulanır, böylece onları olumsuz etkenlerden koruyan çok ince bir film oluştururlar. Bu film nemin çubuk içine girmesine izin verir, ancak içeriden buharlaşmasını önler. Film saçları mekanik hasarlardan koruyacak ve saç büyümesini olumlu yönde etkileyecektir.

Bu prosedürün araçlarının bir parçası olarak, kaşların görünümünün daha hızlı restorasyonuna katkıda bulunan vitamin kompleksleri, faydalı maddeler, esansiyel amino asitler vardır.

Kaş Laminasyonun sadece mevcut avantajları vurguladığını ve küçük kusurları ortadan kaldırdığını, ancak işlem sonrası kaşların şeklini ve genişliğini büyük ölçüde değiştirmenin mümkün olmayacağına dikkat edilmelidir.

Kaş Laminasyondan sonra:

  • kaşlar farklı yönlere yapışmayı keser ve doğru yöne uzanır;
  • şekilleri düzeltildi, bu özellikle asimetri ile doğrudur;
  • kıllar kalınlaşır ve dökülmez;
  • İsterseniz, kaş rengini değiştirebilir, sesi daha koyu hale getirebilir ve rengi doygun hale getirebilirsiniz.

Kabindeki master doğru şekli seçmeli, istenen rengi seçmelidir.Kaşların tüm bileşenlerini uygulama teknolojisinin doğru uygulanması ile mükemmel olacak ve yüze daha fazla etkileyici olacaktır.

Sadece bir prosedür ve uzun süre, düzgün olmayan kaşları atmanın sıkıcı prosedürünü unutabilir, onları mürekkep veya gölgelerle boyayabilirsiniz.

Kaş laminasyon uygulaması nasıl yapılır?

Öncelikle kaş şampuanı ile kaş makyaj artıklarından temizlenir. Sonrasından primer ile kaş ve deri üzerindeki yağ arındırılır ve kaşlar istenen şekle göre özel yapıştırıcı ile sabitlenir. 2 farklı solüsyon uygulanır, gerekli süre kadar beklenir. Eğer kaş boyama yapılacaksa şekil belirlenir ve kaşlar boyanır. Sonrasında kaş botoks işlemi yapılır. En son olarak kaş alımı yapılır. Kalıcılığı 6-8 hafta arasındadır.

Kaş Laminasyon İşlemi

100%
  • Personel Deneyimi
  • Müşteri Memnuniyeti
Leave A Reply

Your email address will not be published.