Kıl Tekniği ile Kaş

Kıl Tekniği ile Kaş uygulaması deneyim gerektiren önemli bir uygulamadır. Kıl Tekniği ile Kaş Bakırköy söz konusu olunca akla ilk gelen Eyfel Estetik sizler için bu sayfamızda Kıl Tekniği yöntemi ile alakalı aklınıza takılan tüm sorulara cevap veriyor. Uzmanlarımız sizlerin aklına takılabilecek soruları değerlendirip cevaplarını aktardı.

Microblading 3D Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü Uygulaması Nedir? 

Dolgu ya da dövme teknolojinin gelişmesi ile birlikte günümüzde artık popülerliğini yitirdiği ve sağlık için çok da uygun olmadığı için daha doğal ve organik tekniklerle doğal kaş görünümünü arayışına girmiştir. Kıl Tekniği ile Kaş uygulaması, kaşların kıl yapısı ve rengine göre pigmentlerin seçilerek, kişinin yüz şekli ve kaş yapısına göre estetik bir biçimde yeniden şekillendirilmesidir.

Kıl Tekniği ile Kaş Uygulamasını Kimler Yaptırabilir?

Kıl Tekniği Uygulaması, 18 yaşını geçmiş kadın ya da erkek, hem estetik hem de görüntü anlamında sağlık problemi olan kişilerin güvenle yaptırabileceği profesyonel bir uygulamadır.

Ayrıca kemoterapi tedavisi görmüş kişilerin dahi tek kullanımlık iğnelerle steril ortamda güvenle yaptırabileceği profesyonel bir uygulamadır.

Türkiye’de artık hemen hemen herkesin elinde kalıcı makyaj cihazı bulunmakta. Güzellik sektöründe olan meslektaşlarımızın bir çoğu kalıcı makyaj yaptıklarını söylemiş olsalar da cihazın kendisi, kullanılan malzemeler ve profesyonellik çok önemlidir.

Bu anlamda güzellik uzmanlığı sertifikasının yanı sıra yurt dışında da trendi yakalamak ve bu trendi ülkemizde uygulamış olma gerekmektedir. Yaptığımız işte sadece güzellik anlamında değil, makyajın sanatsal yönüne de ağırlık verildiği takdirde güzelliğe atılan her imza hem kişiyi hem de bizleri çok mutlu eder.

Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü Uygulamasının Avantajları nelerdir?

? Makyaj yapmaya fırsat bulamayan hem ev hanımları hem de çalışan bayanlar için muhteşem bir zaman kazandırma avantajı.

? Makyaj masrafınızı da azaltır.

? Yazları deniz, havuz ve duş sonrası silinmiyor olması da kalıcı kaş uygulamasının avantajlarından ve rahatlıklarından bir diğeri.

Sizlerde Kıl Tekniği ile Kaş uygulamamızdan faydalanmak isterseniz Eyfel Estetik Merkezinin Bakırköy Şubesine gelerek indirimden faydalanabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.