Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma Nedir?

Kıllar çok açık renk ve ince ise lazer epilasyona uygun değildir. Fakat yine de kişiler bu kıllardan rahatsız olabilirler. Bu durum da Q Switch ND Yağ Lazer kullanarak bu tüylerin sararmasını, incelmesini sağlayabiliriz. Böylece tüyler daha az görülecek ve sizi rahatsız etmeyecektir. Q Switch ND Yağ Lazer hem lazerin etki edemediği ince ve açık renk tüylerde hem de lazer epilasyon sonrası kalan ince tüylerde kişiyi mutlu edebilecek bir teknolojidir. Q Switch ND Yağ Lazer, ince tüyler sarartılıp görünmez getirmenin yanı sıra ilerleyen seanslarda kalıcı olarak incelme konusun da fayda sağlar. Tüylerin seanstan hemen sonra görülür fakat sararması ne yazık ki kalıcı değildir. Yaklaşık 4-6 hafta sonra sararma etkisi azalır. Tüyleri inceltme etkisi kalıcıdır. Tüylerde kalıcı incelme sağlamak için çok seans gerekir.

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma Nasıl Yapılır?

Lazerle tüy sarartma işlemi çok kolay ve konforludur. Hafif bir batma hissinden başka bir şey hissetmezsiniz. Can acıtan bir işlem değildir. Uygulamadan sonra hafif bir kızarıklık olur ve saatler içinde geçer. Herhangi bir leke kalma riski yoktur

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma İşlemi Kimlere Uygulanabilir?

Öncelikle bilinmesi gereken, bu lazer yöntemi tüm cilt tiplerine uygundur ve her cilt tipine kolaylıkla ve güvenli olarak uygulanabilir. Cildinizin renk tonu ne olursa olsun, uygulanmasında hiçbir problem oluşturmaz. Her tür cilt tipine ve rengine uygulanabilen lazer, yaz aylarında da güvenle yapılabilir. Yine de uygulama sonrasında mutlaka güneş koruması önerilmektedir.

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma İşlemi Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

En sık kullanıldığı alan yüz bölgesidir. Çünkü yüzdeki tüyler ince bile olsa rahatsızlık vermektedir. Bıyık, favori, çene gibi alanlar ayrı ayrıda yapılabilir. Bunun dışında ince tüylerin olduğu üst kol, karın, sırt gibi bölgelere de uygulanabilir.

Q Switch Lazer ile Tüy Sarartma Fiyatları

Lazer teknolojisi kullanılarak tüy sarartma işleminde uygulama yapılacak olan bölgenin genişliği, fiyatı belirleyen tek faktördür. Alan büyüdükçe lazerle tüy sarartma işleminin fiyatında da artış olacaktır.

İstanbul Avrupa Yakasının en gözde ilçelerine (Bakırköy, …) hizmet veren kurumumuzda hijyenik ortamda profesyonel personelimiz ile Tüy Sarartma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.